Okoseszközök
A Sony bemutatja az Xperia 5 II-t
2020. szeptember 17-én a Sony az Xperia 5 II kiadásával bővítette meghatározó Xperia kínálatát. Az új készülék a márka második 5G kompatibilis okostelefonja, amely kompakt kialakítást és kompromisszumok nélküli teljesítményt garantál a felhasználóknak.
Az Xperia 5 II az Xperia 1 II számos meghatározó tulajdonságát örökölte, többek között a ZEISS optikával ellátott háromlencsés kamerát is, melyet a tervezők kifejezetten az új Xperia 5 II-höz alakítottak ki. Az új készülék tartalmazza a Sony Alpha kameráihoz kialakított technológiát és a Photography Pro funkciót is, melynek köszönhetően gyors és pontos AF/AE műveletek, a professzionális filmkészítőkhöz hasonló paraméterek és színbeállítások és a CineAlta által kialakított Cinematography Pro funkció érhető el, nem utolsó sorban pedig a 21:9 kijelzős felbontás felel a nézői élmény maximalizálásáért a CinemaWide jóvoltából. Ezen felül kiváló hangélményt biztosít a 3,5 mm-es jack csatlakozón és az elülső sztereó hangszórókban elérhető nagyfelbontású hang, illetve az eszközben egy Qualcomm® Snapdragon™ 865 5G mobilplatformmal is megtalálható, mindez pedig egy kompakt, elegáns és vékony kivitelezésben összpontosul, amely tökéletesen illeszkedik a felhasználók zsebébe. Az eszköz ezen felül 120Hz-s képfrissítési aránnyal bír, a legsimább és legpontosabb játékélmény érdekében pedig 240Hz-s érintésérzékelési sebességgel működik.
„A Sony öröksége a technológiában és a mérnöki munkában gyökerezik, portfóliónk azonban az évek során a zene, a filmek, a játékok, és a szórakoztatás minden lehetséges ágát bevonva bővült.” – mondta Mitsuya Kishida, a Sony Mobile Communications elnöke. „Ennek az egyedülálló háttérnek köszönhetően az Xperia telefonok egy kompakt testben ötvözik a Sony fejlett technológiáját, mely lehetővé teszi, hogy szenvedélyesen feszegessük a lehetőségek határait.”
Örökítse meg tökéletes képeit és elmulaszthatatlan pillanatait, mindig fókuszban
Az Xperia 5 II-t nagytestvére, az Xperia II példájára a Sony Alpha kameráinak technológiájával tervezték a pengeéles végeredmények érdekében. A tökéletes portrék nem mindig csak a póz és tiszta kép jegyében készülnek, sokszor ugyanis a spontán felvételek sikerülnek a legjobban, ebben pedig a valós idejű autofókusz (AF) segédkezik. Legyen szó akár gyors mozgást végző emberekről vagy állatokról, a valós idejű autofókusz biztosítja, hogy az arc legkifejezőbb része legyen a kép középpontjában, akkor is, ha az egyik szem takarásban van, vagy az adott személy gyorsan mozog.
Az Xperia 5 II folyamatos autofókusz funkciójának köszönhetően rögzíti a kihagyhatatlan pillanatokat, mely másodpercenként 60 AF/AE művelet elvégzésére képes, ez pedig másodpercenként 20 kép rögzítését lehetővé teszi precíz és pontos fókuszálással és optimalizált expozícióval.
A sokoldalú, hármas lencsével felszerelt kamera három fókusztávolsággal rendelkezik: 16, 24 és 70mm-en rögzít gyönyörű tájakat és portrékat, valamint lehetővé teszi a távoli tárgyak felnagyítását is. A ZEISS optika kifejezetten az Xperia 5 II-höz lett kialakítva, a fényvisszaverődés csökkentésének érdekében az új készülék pedig az elismert ZEISS T bevonattal is rendelkezik, mely kiváló kontrasztot és képmegjelenítést eredményez. Az új eszköz még gyenge fényviszonyok mellett is minőségi képeket készít, az 1/1,7-es hüvelykes nagyméretű érzékelőnek és a Bionz X™ zajcsökkentős motorjának köszönhetően.
Az Xperia II-höz hasonlóan ezen az eszközön is elérhető a professzionális fényképészekkel közreműködésben kifejlesztett Photography Pro funkció, mely tükrözi az Alpha kamerákban elérhető kézi vezérlők sokszínűséget, többek között az ISO-t, a zársebességet és az EV indikátort, valamint az eszköz RAW támogatást is nyújt.
A CineAlta jóvoltából támogatott Cinematography Pro mostantól több lehetőséget kínál a bekapcsolódáshoz – a lassított mozgóképalkotással a történetmesélést még drámaibb hatásúvá teszi, ezzel pedig a világ első 4K HDR 120fps okostelefon, mely lassított mozgókép felvételét teszi lehetővé és 24 képkocka/másodperc sebességgel képes rögzíteni és lejátszani az akár ötszörösen lassított felvételt. Ezenkívül a készülék 21:9-es arányban rögzít 24/25/30/60 képkocka/másodperc sebességgel, ezzel is fokozva a filmes élmény hatását. A nyolc különböző Look színkezelési előbeállításnak köszönhetően a felhasználó a jelenetek hangulatát a különböző mozis stílusok között tudja váltogatni. A Sony egyedülálló intelligens szélszűrő technológiája a tisztább hangfelvétel érdekében díjnyertes hangelválasztó technológiát használ, a szél okozta hanghatások csökkentésére.
Játék utazás közben
A Xperia 5 II prémium szórakoztató funkcióinak kombinációjával a készülék egy valódi gaming erőművé válhat. A magával ragadó 21:9-es képarányú kijelzővel a felhasználók igazán átadhatják magukat a játékélménynek, a Game enhancer funkció, a kiemelkedő teljesítmény, a 120 Hz-s képfrissítési arány és a 240 Hz-es érintésérzékelés pedig meghatározó előnyt biztosít a játékban az Xperia 5 II felhasználói számára. A legjobb játékélmény biztosítása érdekében minden funkciót profi e-sportolók segítségével alakítottak ki.
A 21:9-es képarányú képernyő szélesebb, mint a hagyományos kijelzők, így sokkal több látszik az akcióból. Egy belső nézetű FPS játék esetén ez óriási előnnyel bír, hiszen a felhasználók sokkal előbb megláthatják ellenfeleiket, minthogy ők tudomást szereznének erről. A 120 Hz-es frissítési frekvencia azonban nem csupán korlátlan képet jelent, hiszen a zökkenőmentes játékmenet érdekében a játékban szereplő objektumok gyors és éles renderelése is biztosított. Az Xperia 5 II ezen felül a 240 Hz–es mozgási elmosódás csökkentésre és elképesztő, másodpercenkénti 240-szeres képfrissítésre alkalmas az elmosódástól mentes működés érdekében.
Az Xperia 5 II előnyt biztosít azokhoz a játékokhoz is, ahol az ujjak gyorsasága kulcsfontosságú. 240 Hz-es érintés szkennelési sebességével -amely akár 4-szer gyorsabb, mint az előző modell esetében – a kívánt művelet azonnal végrehajtható a képernyő megérintésével. Az érintés-visszajelzési arány 35%-kal javult az előző modellhez képest, így a rendszer képes pontosan abban a pillanatban felismerni a felhasználók érintését, amikor az a legfontosabb.
A Game enhancer számos olyan funkciót és beállítást kínál, amelyek segítségével a felhasználók fokozhatják a játékélményt, könnyíthetik a játékmenetet, és minden korábbinál több győzelmet arathatnak kompetitív játékmódokban. A felhasználók meg is oszthatják legjobb pillanataikat képernyőképek, hang- vagy videoklipek formájában. A HS Power Control hosszabb játékot tesz lehetővé és meggátolja a túlmelegedést.
A PlayStation®4 DUALSHOCK®4 vezeték nélküli vezérlő csatlakoztatásával még magasabb szintre emelhető az autentikus Android játékélmény. Az Xperia 5 II a 2020-as Call of Duty®: Mobile világbajnokságának hivatalos okostelefonja, így készen áll a kihívásra. Legyen szó kikapcsolódásról, vagy meghatározó versenyszellemről, az Xperia 5 II a Qualcomm® Snapdragon Elite Gaming™ együttműködésének és az egyedülálló finomhangolásnak köszönhetően kiemelkedő minőségű élményt nyújt a felhasználók számára.
A felhasználók sztereó hangszórókon, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókon vagy a 3,5 mm audio jack csatlakozóval mindenhol élvezhetik a kiváló minőségű zenét. A csatlakozó tisztább bal- és jobboldali elválasztást biztosít és ezzel észrevehetetlenné teszi a 20 dB-re csökkentett jelzajt, ami több mint 90%-kal alacsonyabb, mint az USB-C fejhallgató csatlakozóké.
Az Xperia 5 II biztosítja, hogy a felhasználók a lehető legtöbbet hozzák ki zenéikből, legyen szó bármilyen formátumról. A nagy felbontású vezeték nélküli hang mellett az Xperia 5 II a DSEE Ultimate szoftverrel is rendelkezik, mely mesterséges intelligencia segítségével javítja a digitális zenék minőségét, ideértve a zenei és a videós streaming szolgáltatásokat is. A funkció automatikusan javítja a hangfrekvenciát és a dinamikus tartományt valós időben, valamint minden zeneszámot a nagyfelbontású hangokhoz hasonló minőségűre skáláz fel.
Kompakt és erőteljes eszköz
A mindössze 68mm széles és 8mm mélységű Xperia 5 II egykezes használatra szabva készült – a készülék sarkait pedig még elődjénél is lágyabb kialakítással látták el, hogy a felhasználó számára – kézben vagy zsebben használva is – a lehető legkényelmesebb érzetet és a legtökéletesebb illeszkedést tudja biztositani.
A kompakt méret nem teszi kevésbé erőteljessé az eszközt, az Xperia 5 II-t egy nagy kapacitású, 4,000 mAh-s alapegységgel szerelték fel, mely akár fél óra alatt 50%-os töltöttségi szintet képes elérni. Kiemelkedő akkumulátor-élettartam fejlesztési múltjának köszönhetően a Sony biztonsággal jelenti ki, hogy Xperia 5 II akár két évnyi mindennapos használat után is egészséges, jól működő akkumulátorral fog rendelkezni.
A gyorsaságra tervezett Xperia 5 II képes csatlakozni a rendkívül gyors
5G-s mobilhálózatokra, ezáltal a felhasználók magas minőségben, gyorsan és könnyedén tudják élvezni és letölteni – akár nagyfelbontású – tartalmaikat, fennakadások nélkül. A Qualcomm® Snapdragon™ 865 5G mobilplatform és a Snapdragon X55 5G modem-RF rendszer együttesen teszi lehetővé a játékot, a rögzítést, valamint több feladat egyidejű végrehajtását. A kapcsolattartás pedig soha nem látott szinteket ugrik a megdöbbentően gyors, több gigabittel működő 5G-s mobilhálózatnak köszönhetően, mely az előző modellekhez képest 25%-kal gyorsabb processzorral és GPU-val lett felszerelve a jobb teljesítmény érdekében.
A készülék kompakt kialakítása egyúttal nyugalomra is okot ad, IP65 / 68-as szabvány szerinti vízálló burkolatának és Corning® Gorilla® Glass 6 oldalainak köszönhetően, így az eszköz mindkét oldalról masszív, megőrizve ízléses külső kivitelezését.
Kiegészítők
Az Xperia 5 II tökéletes kiegészítője a Style Cover with Stand, mely kényelmes látószöget szöget biztosít a videók megtekintéséhez vagy játékhoz, ha kontrollerrel párosítják. Az állványt diszkréten beépítették a telefon házának hátuljába, mely vékony, kézre szabott kialakítású. A Styler Cover with Stand állvány az eszköztől külön vásárolható meg két színben, hogy passzoljon az Xperia 5 II kék és fekete alapszíneihez.
Elérhetőség
Az Xperia 5 II 2020. őszétől érhető el Android 10 operációs rendszerrel fekete, kék és szürke színekben.
Az Xperia 5 II bemutató videója az alábbi linken megtekinthető:
Okoseszközök
Indul a Real-Time Text, vagyis a valós idejű szöveg a Telekom hálózatán belül
Június 28-tól új funkció, az RTT, azaz a Real-Time Text (valós idejű szöveg) jelenhet meg készüléktől függően mobiltelefonunkon a hívások közben.
A Real-Time Text (valós idejű szöveg) egy kommunikációs technológia, mely lehetővé teszi, hogy telefonhívás közben a gépelt szöveg azonnal megjelenjen a hívásban résztvevők kijelzőjén anélkül, hogy külön alkalmazást használnának, vagy a chat funkcióknál megszokott küldés gombra kellene kattintani a gépelést követően. A technológia készüléken történő megjelenítése mobilgyártónként eltérő, és a megoldás egyelőre a Telekomos hívószámok között használható.
Real-Time Text, azaz valós idejű szöveg funkciót indít június 28-án a Magyar Telekom ügyfelei számára. A mobilhívások közben aktív technológia lényege, hogy a hívó és a hívott fél között valós idejű szövegátvitel történhet – vagyis a szöveges üzenet, amit az egyik fél begépel mobilkészülékén, a másik félnél azonnal megjelenik anélkül, hogy chatre kellene váltani, és az ott megszokott küldés gombra kellene kattintani. Az RTT használatához nem kell külön alkalmazást letölteni, és internet előfizetés nélkül is működik. Ez a megoldás nagy segítség lehet speciális élethelyzetekben, illetve az akadálymentesség megteremtésében – ha például egy időpontfoglalásra csak telefonszám elérhető, de valaki beszédében akadályozott vagy hallássérüléssel éli mindennapjait.
A Real-Time Text funkciónál a hang és a gépelés egyszerre lehet jelen, ráadásul valós időben. A szolgáltatást extra költségek nélkül vehetik igénybe a Magyar Telekom ügyfelei és egyelőre csak a Telekomos hívószámok között elérhető. A Real-Time Text (RTT) funkció különböző mobilkészülékeken eltérő módokon jelenik meg: mindig látható lesz az RTT gomb Apple és TPhone telefonok esetében; hívás közben látható a Honor mobiloknál; és alapértelmezetten kikapcsolt állapotban van, de bekapcsolható a Samsung készülékek esetében. Xiaomi, TCL, Pixel és Lenovo mobiloknál a funkció egyelőre nem látható.
A Real-Time Text Android és iOS operációs rendszerek estében különböző módokon használható.
Egyes készülékeken automatikusan megjelenik majd a készülék szoftverének frissítését követően, máshol először be kell kapcsolni a funkciót. A használatra is több lehetőség van: RTT-n keresztül is lehet hívást kezdeményezni, vagy hanghívás közben is át lehet váltani erre a funkcióra, illetve vissza is lehet váltani hanghívásra. A megoldás a digitális akadálymentesítési szabályozás eleme, mely egyelőre a Telekom hálózatán, a vállalat ügyfelei között elérhető, amíg a többi szolgáltató el nem indul ugyanezen szolgáltatással. A technológia alkalmazásához arra van szükség, hogy a hívó és a hívott fél készüléke is alkalmas legyen az RTT használatára, aktiválva legyen a funkció, és mindkét félnél rendelkezésre álljon minimum 4G lefedettség vagy Wifi hálózat. Az RTT aktiválásának pontos módját az alábbi linken érik el az ügyfelek: https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/keszulekbeallitasok/valos-ideju-szoveg-rtt
A Telekom törekszik az olyan megoldások kidolgozására és megvalósítására, amelyekkel fogyatékossággal élő ügyfelek számára is teljeskörű hozzáférhetőséget biztosíthat szolgáltatási szegmenseiben. Az inkluzivitás jegyében 2023 szeptembere óta a vállalat kijelölt üzleteiben és telefonos ügyfélszolgálatán jelnyelvi tolmácsszolgáltatás vehető igénybe a siket és hallássárült ügyfelek számára, a televíziós és online reklámjait pedig minden alkalommal felirattal látja el. Emellett idén nyárra speciális matricákkal jelöli meg országszerte több mint 80 üzletének kirakatát, megkülönböztetve az üvegfelületeket, az ajtókat, valamint fix felületeket, hogy a vak és gyengénlátó ügyfelek számára is biztonságosan és könnyen megközelíthetőek legyenek az üzletek.
További friss híreket talál az IoTmagazin főoldalán! Csatlakozzon hozzánk a Facebookon is!
Okoseszközök
Mit tud manapság egy érintőceruza?
Olyan korban élünk, ahol rohamléptekben fejlődik minden. Különösen a digitális világban, új szoftverek, hardverek, új technológiák. Okoskütyük tömkelege, amelyek segítségével kialakíthatjuk úgy a lakóterünket, hogy már hazafelé útközben az ottlétünk nélkül kellemes klímát teremtsen a légkondi, behúzódjanak a függönyök, elinduljon egy mosás, és akár lefőjön a kávénk is. Távolról dolgozunk, tabletről, telefonról. Ha valamilyen eszközről dolgozunk egy táblázatban, lehet bármily kecses is az ujjunk, rémálom lehet apróbb rubrikákba tapogatni, ha meg kinagyítjuk megfelelő méretűre, akkor nem látjuk át.
Bár sok esetben az érintőképernyők ujjbeggyel is könnyen vezérelhetők, az érintőceruza precíziót, gyorsaságot és természetesebb kezelést tesz lehetővé. Az olyan tevékenységek során, ahol fontos a részletgazdag irányítás (például rajzolás, jegyzetelés vagy képszerkesztés), az érintőceruza elengedhetetlen eszközzé válik. Ezt persze csak akkor tudjuk meg, ha kipróbáljuk, viszont onnantól kezdve felkészülhetünk a „függőségre”, az ujjlenyomatoktól hemzsegő kijelzőt pedig gyorsan elfelejthetjük!
Történeti visszatekintés
Az első érintőceruzák már a ’90-es évek PDA eszközeinél is megjelentek, de akkor még csupán egyszerű műanyag vagy gumivégű pálcák voltak. Ezek az eszközök nem rendelkeztek semmilyen érzékenységgel vagy elektronikával. Az igazi áttörés a 2010-es években történt az Apple Pencil, a Microsoft Surface Pen és a Wacom fejlett érintőceruzáinak megjelenésével. Ezek az újgenerációs eszközök már támogatják a nyomásérzékenységet, döntésérzékelést, sőt egyes modellek beépített gombokat, Bluetooth kapcsolatot és akár vezeték nélküli töltést is kínálnak.
Az érintőceruzák típusai
– Passzív (kapacitív) ceruzák: Nem tartalmaznak elektronikát. Egyszerű gumivégű pálcák, amelyek az ujjunk elektromos vezetőképességét utánozzák. Pontatlanabbak, de olcsóbbak, és nem igényelnek töltést.
– Aktív ceruzák: Ezek rendelkeznek belső elektronikával, kommunikálnak az eszközzel. Támogatják a nyomásérzékenységet, a gesztusokat és a programozható gombokat.
– Bluetooth stylusok: Képesek adatokat küldeni az eszköznek (például gombnyomás, színválasztás), valamint egyesek akár radírként is működnek a ceruza másik végén.
Főbb használati területei
Professzionális munkaeszköz
A digitális grafikusok, építészek, formatervezők és mérnökök számára az érintőceruza nélkülözhetetlen. A nyomásérzékenységnek és döntésszög-felismerésnek köszönhetően valósághű vonásokat lehet húzni, árnyékolni, színezni, mintha papíron dolgoznánk.
Oktatás és jegyzetelés
A diákok és tanárok egyaránt hasznát veszik digitális jegyzeteléshez. Az érintőceruza gyorsabbá és hatékonyabbá teszi a jegyzetelést, különösen matematikai képletek vagy rajzok esetén, ahol az ujjbegy nem elég pontos.
Kreatív munkák és hobbik
Digitális festészet, képregény készítés, kalligráfia, zeneszerkesztés – az érintőceruza új dimenziókat nyit meg. Egyes modellek még haptikus visszajelzést is adnak, ami imitálja a papíron való írás vagy rajzolás érzetét.
Dokumentumkezelés, irodai jellegű munkák
Az üzleti világban is egyre gyakoribb az érintőceruza használata: dokumentumok aláírására, PDF-ek annotálására, prezentációk vázlatának elkészítésére ideális eszköz.
Egy modern érintőceruza (típusától függően) számos extrával van már felvértezve, igazi kis varázspálca. Vásárlás előtt mindenképpen fogalmazzuk meg magunkban, hogy milyen célra szeretnénk használni, és milyen funkciókra van szükségünk. Az alábbi felsorolásban éppen ezért tételesen összeszedtük a főbb funkciókat, amelyek kényelmesebbé, gyorsabbá, precízebbé tehetik a munkavégzést (és persze, a hobbizást).
Nyomásérzékenység (Pressure Sensitivity): A modern stylusok több ezer szintű nyomásérzékenységet támogatnak (például 2048, 4096 vagy akár 8192 szint). Lehetővé teszi, hogy különböző erősségű vonalakat húzzunk – hasonlóan a ceruza vagy ecset használatához.
Döntésszög-érzékelés (Tilt Detection): Érzékeli, ha ferdén tartjuk a ceruzát. Hasznos árnyékoláskor, ecsetvonásoknál vagy kalligráfiánál.
Palm Rejection (tenyér-érintés kizárása): A ceruza együttműködik a digitális eszközzel, hogy figyelmen kívül hagyja a tenyerünket, amikor az képernyőre helyezzük. Kényelmes írást és rajzolást tesz lehetővé, mintha papíron dolgoznánk.
Programozható gomb(ok): Egy vagy több gomb a ceruzán, amelyet testreszabhatunk: például radírozás, eszközváltás, visszavonás, jobb klikk. Különösen hasznos grafikus szoftverekben (Photoshop, Procreate, OneNote).
Radír funkció: Egyes érintőceruzák másik vége radírként is funkcionál (például Surface Pen). Egyszerűen átfordítjuk, és radírozhatunk vele – pont, mint egy hagyományos ceruzánál.
Bluetooth kapcsolat: Lehetővé teszi az extra funkciókat: például gombnyomásra képernyőkép készítése, alkalmazásváltás, szinkronizálás.
Haptikus visszajelzés: Finom rezgést ad vissza rajzolás vagy írás közben, ezzel szimulálva a valódi papír-ceruza érzetet.
Vezeték nélküli töltés/mágneses rögzítés: Az újabb ceruzák mágnesesen csatlakoztathatók a táblagép oldalához (például iPad és Apple Pencil 2), ahol automatikusan töltődnek.
Cserélhető hegyek: Különféle hegyvariációk különféle célokra.
Állapotjelző LED: Megjelenítheti a töltöttségi szintet, a további eszközökkel való kapcsolatot.
Választáskor célszerű egy picit az igényeink „fölé” rakni a lécet, ugyanis az elsőre feleslegesnek tűnő extrákról nagyon gyorsan kiderül, hogy mennyire praktikusak és szükségesek!
További friss híreket talál az IoTmagazin főoldalán! Csatlakozzon hozzánk a Facebookon is!
Okoseszközök
A Sony LinkBuds Fit mostantól rózsaszínben is kapható
A Sony bejelentette, hogy a LinkBuds Fit mostantól stílusos, új, márványmintás rózsaszín változatban is kapható – ez a színárnyalat tökéletes azok számára, akik a lágy és természetes tónusú rózsaszínt vegyítve, kifinomultan szeretnének kitűnni egyedi stílusukkal.
A rózsaszín árnyalatú és elegáns alaptónusú LinkBuds Fit Pink új módját kínálja a stílusod kiegészítésének és kiemelésének, így a rózsaszín LinkBuds Fit a hangzásjavító divat alapdarabjává válik! Ráadásul nemcsak a töltőtok fedelén, hanem a fülhallgatókon is egyedi márványmintával rendelkezik.
Az egyediség és a fenntarthatóság jegyében készült márványminta újrahasznosított PET (polietilén-tereftalát) műanyag palackokból készült. Ez az első alkalom, hogy a Sony Truly Wireless vezeték nélküli fülhallgatói újrahasznosított PET palackból származó műanyagot tartalmaznak: az összes felhasznált műanyag mintegy 20%-a újrahasznosított anyag.
A LinkBuds Fit fülhallgató 2024 októberében került piacra, kiváló minőségű Ambient Sound módot és zajszűrést biztosít, így a fülhallgató automatikusan alkalmazkodik a környezethez, csökkentve a felesleges zajokat, akár edzőtermi edzésen, akár a napi ingázás során. Emellett a LinkBuds Fit fülhallgatóhoz választható Air Fitting Supporters (illeszkedést segítő elemek) és többféle színben kapható tok révén még inkább személyre szabhatod stílusod.
A termékcsalád 2025 júniusától bővül a rózsaszín LinkBuds Fittel, a fekete, fehér, zöld és lila modellek mellett.
További információkért a következő weboldalra: https://www.sony.hu/headphones/products/linkbuds-fit
További friss híreket talál az IoTmagazin főoldalán! Csatlakozzon hozzánk a Facebookon is!
-
Szórakozás6 nap ago
A Balaton Park Circuit készen áll a MotoGP-re és a World Superbike-ra
-
Ipar5 nap ago
Rangos elismerést kapott a Hankook a dunaújvárosi Semmelweis-napi ünnepségen
-
Tippek2 hét ago
Fókuszban a pénzügyi biztonság: így védi ügyfeleit a K&H a digitális térben
-
Gazdaság1 hét ago
Bitget – Ez lesz az új Revolut?
-
Gazdaság1 hét ago
Határok nélkül: új szintre lépett a verseny a magyar e-kereskedelemben
-
Gazdaság2 hét ago
A nyár robbantja be igazán a személyi kölcsön piacot
-
Gazdaság2 hét ago
Erősítené magyar viszonteladói hálózatát az Apple
-
Okoseszközök5 nap ago
Indul a Real-Time Text, vagyis a valós idejű szöveg a Telekom hálózatán belül